Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

OKI 47228002 C824DN EURO PRINTER N35300B

OKI
Ürün Kodu : ST00235
72.301,40 TL
Daha Fazla OKI

OKI C824dn Renkli A3, A4 dubleks, network yazıcı benzersiz Medya Esnekliği: Baskı alma imkanı sağlar

OKI C824dn Renkli dubleks, network yazıcı son derece kompakt C824, A3 renkli yazıcıyla alandan ödün vermeden ofis içi renkli baskı işlerini daha ileri taşıyın. En yeni enerji ve zaman tasarrufu sağlayan ateşleme teknolojisi ve üstün medya işleme özellikleriyle hızlı ısınma. OKI C824dn'nin kullanımı kolay ekranı, yüksek kaliteli satış ve pazarlama materyalleri ile günlük ofis belgeleri üretimini hızlı, kolay ve uygun maliyetli hale getirir.

Benzersiz Medya Esnekliği: Çeşitli boyutlar ve medya türleri üzerine baskı alın

Çok yönlü ve ultra kompakt C824 ile harika sonuçlar elde edin ve maliyetleri azaltın. Ödüllü dijital LED teknolojisi A6 - A3 arası ve 1,3 m afişe kadar çeşitli medya boyutları için yüksek kaliteli sonuçlar sunar.

      64 g/m² - 256 g/m² aralığında hafif ve ağır kağıtlar üzerine baskı alın

 • 1,3 m'ye kadar afişler dahil olmak üzere, A6'dan A3'e kadar çeşitli boyutlarda belgeleri ofisinizde oluşturun
 • İş ne olursa olsun, kullanıma hazır baskı için otomatik algılama özellikli 100 sayfalık çok amaçlı çekmece (MPT)
 • Kağıt kapasitesini 2540 sayfaya çıkartan standart 400 sayfa kağıt tedariki ve isteğe bağlı 4 kağıt çekmecesi
 • Tek seferde birden fazla afiş baskısı almak için isteğe bağlı Afiş çekmecesi

Çevre Dostu Performans: Verimli ateşleme teknolojisiyle enerji ve zaman tasarrufu

Uygun maliyetli, kompakt ve hem yüksek kaliteli hem de yüksek etkili sonuçlar sunmak için geliştirilmiştir. C824 maliyet ve enerji tasarrufu özellikleri ile en yeni ateşleme teknolojisini sunar. Bu sayede neredeyse anında ısınır (9,9 saniye) ve böylece zaman tasarrufu sağlar, verimliliği artırır ve enerjiyi muhafaza eder.

 • Otomatik çift taraflı baskı, kağıt kullanımını azaltır
 • Blue Angel enerji tasarrufu sertifikalı ateşleme teknolojisi ısınma süresini azaltır ve kapanıp soğumayı daha hızlı hale getirir
 • Derin Uyku modu enerji tasarrufu sağlar. Otomatik Kapanma modu ise kullanımda olmadığında ürün gücünü 0,15 W değerinin altına indirir
 • Ücretsiz sarf malzemesi geri dönüşümü programı
 • Mobil Baskıya Uygun: Hareket halindeyken baskı almak için ideal

Ofis içinde etkileyici ve yüksek kaliteli sonuçlar elde etmeyi basitleştirmek için tasarlanan Oki C824'ün kullanımı kolaydır ve profesyonel güvenlik özellikleri vardır. C824, gigabit ethernet özellikli gelişmiş bağlanabilirliğe ve NFC üzerinden dokun ve yazdır işlevine (ağ bağlantısı gerektirmez) sahiptir ve Google Cloud Print 2.0 için hazırdır.

Mobil Baskı

 • Net ve kullanımı kolay ekran
 • Doğrudan Android telefon ve tabletlerden dokunun ve yazdırın
 • Mobil uygulama üzerinden bakım ve sorun gidermeyle ilgili kullanıcı videoları
 • Özel Baskı ve isteğe bağlı Card Release kullanıcı kimlik doğrulaması, izinsiz erişimi önler ve şirket verilerini korumaya yardımcı olur
 • Belge güvenliği için İnternet Protokolü Güvenliği (IPSec) uyumluluğu
 • Kablosuz LAN (isteğe bağlı), NFC ve Google Cloud Print 2.0 için hazır

Kompakt boyut: ofis içinde yüksek kaliteli sonuçlar

Farklı ihtiyaçlara sahip çalışma grupları için ideal ve en küçük A3 renkli işletme yazıcısı olan çok yönlü Oki C824, uygun fiyatlı günlük belge baskısının yanı sıra çeşitli satış ve pazarlama materyalleri için yüksek etkili sonuçlar da sunar.

Sarf Malzeme

Oki C 824 yazıcı orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.Oki C 834  orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

Oki C 824  yazıcı orjinal renkli, siyah toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve Oki toner, kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat ve uzun ömür ve düşük maliyetli çalışma imkanını elde edebilirsiniz…

 • Üstün Yüksek Çözünürlüklü ProQ2400 çok seviyeli çıktı kalitesi
 • Net ve okunaklı küçük yazılar içeren belge baskısı için 1200 x 600 dpi baskı çözünürlüğü
 • Toner Tasarrufu, taslak veya şirket içi belgeleri yazdırırken ortaya çıkan maliyeti azaltır
 • Mektuplardan kitapçıklara ve posterlere kadar ofis içinde çok sayıda farklı baskı yapın

Dikkat çekici mağaza içi tabela ve reklamla sepetteki ürünleri çoğaltın ve müşteri etkileşimini artırın

Otomobil galerilerinden kıyafet değiştirme odaları ve yiyecek içecek reyonlarına kadar afişler ve raf kenarı etiketleri gibi yüksek etkili görsel müşteri iletişimi son derece etkilidir. İster fiyat değişikliği ister özel bir promosyon olsun, OKI Perakende Çözümleri ile C800 Serisi Yüksek Çözünürlüklü Renkli yazıcıları birlikte sunarak müşterinin ilgisini anında çekip sepetindeki ürünleri çoğaltın. Çalışanlarınıza yüksek kaliteli tabela baskılarını kolayca alma imkanı tanıyın; küçük fiyat etiketlerinden 1,3 m yüksekliğindeki tavana asma ve ayaklı afişlere kadar baskı alın. Kapıya asma afişler, şişe boyun etiketleri ve çok daha fazlası için önceden kesilmiş medya üzerine baskı alın.

Perakende ortamınız nasıl olursa olsun, OKI Perakende Çözümleri, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırırken personel üretkenliğini ve satışları üst seviyeye çıkarır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.