Hikayemiz

Hikayemiz

Bürosarf’ın kurucuları olarak 1986’dan beri tecrübemizle ve birikimlerimizle müşterilerimizin güvenini hiçbir zaman zedelemeden, Bürosarf markasını 18 yıldır Türkiye bilişim piyasasına yazdırmaktan dolayı gururluyuz. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizdeki güvenin oluşmasındaki kilometre taşlarından biri ise orijinal sarf malzeme ve orijinal yedek parça prensibimizden hiç ayrılmamış olmamızdır. Bu geçen 18 yıl içerisinde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına hem kendimizi donattık hem de güler yüzlü hizmetimizden ödün vermemeye gayret gösterdik. Oki ve Brother markalarının yetkili servis, yetkili satış noktası ve kurumsal partner kimlikleriyle müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve daha fazla çözüm üretmeyi şirket politikamız haline getirdik. Bünyemizde ki diğer markalarında yetkili satış noktası ünvanlarını alarak ürün yelpazemizi geliştirip, çözüm odaklı çalışmamızdan ödün vermemeye çalıştık.

Vizyonumuz, kendi alanımızda Türkiye standartlarının üstüne çıkmak, gelişen bilgi teknolojilerini yakından takip etmek, çağın gerekleri doğrultusunda hizmet vermek ve insanların iş ve sosyal hayatlarını kolaylaştırmak adına belirledik.

Misyonumuz ise güvenilir kurum kimliğimizi korumak, verdiğimiz kaliteli hizmeti sürekli hale getirmek, müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak adına hareket ederek kurumsal yapımızı ve duruşumuzu muhafaza etmektir.

.

Geçmişimiz

 • Mayıs 2004

  Kurulduk

  Bu tarihte hizmetinize başladık

 • Nisan 2006

  Brother Yetkili Servisi Olduk

  Brother firmasının, kendilerinin kullanıcılarına sunmak istediği kaliteyi bizim de sağlayabileceğimize ikna olmasıyla Yetkili Servisleri olduk

 • Mayıs 2008

  Tescillendik

  Türk Patent Enstitüsü'ne yaptığımız başvuruyla benzersizliğimizi tescilledik

 • Ocak 2009

  Yetkilendik

  OKI Yetkili Servisi Olduk.

 • Bugün,
  Sizin için
  Buradayız!

.

Sertifikalarımız

Brother Yetkili Servis Belgemiz
Brother Teşekkür Belgemiz
Brother Yetkili Servis Belgemiz
OKI Yetkili Servis Belgemiz
TSE Yetki Belgemiz
OKI Shinrai İş Ortağı
HP İş Ortaklığı Sertifikası
Marka Patent Belgemiz
Teknisyen Yetki Belgemiz